Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

27.12.2018
Пересадка імунних клітин допоможе в лікуванні важких пухлин


Вчені зробили прорив у справі розробки нових методів лікування раку. Йдеться про можливість пересадки імунних клітин, які борються з пухлинами від зовсім сторонніх людей в організм хворих пацієнтів.
Імунотерапію сьогодні називають найбільш перспективним напрямком в онкології, оскільки саме з нею пов'язують нові перемоги, очікувані в самому найближчому часі. Ця методика налаштовує імунну систему пацієнта на боротьбу з пухлинами, так що вона самостійно розправляється зі злоякісними новоутвореннями без використання важких методик на кшталт хіміотерапії та опромінення, що супроводжуються масою побічних ефектів. У деяких випадках імунотерапія є додатковим видом лікування раку поряд з більш традиційними, але що робити тим хворим, у яких в організмі просто не вистачає імунних клітин, здатних боротися з тим чи іншим видом раку? Виявляється, існує технологія, яка допомагає взяти ці клітини у сторонньої людини і пересадити їх в організм хворого на рак. Саме це і зробили вчені з Francis Crick Institute в Лондоні, які тепер хочуть створити перший в історії банк імунних клітин, що містить масу натуральних вбивць раку. Подібний банк дозволить онкологам за допомогою набору різних клітин за кілька годин створювати засоби для ін'єкцій, теоретично здатні допомогти більшості дуже важких пацієнтів.
Як тільки ці клітини виявляться в організмі хворого, вони об'єднають зусилля з уже наявними там імунними клітинами і почнуть боротися з пухлинами за власною методикою. Це унікальний підхід навіть для такого передового напрямку, яким являетс імунотерапія, і вчені сподіваються, що зможуть використовувати методику трансплантації імунних клітин вже в наступному році.