Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

22.08.2018
Фрукт, який захистить від діабету


Медики назвали фрукт, який захистить від діабету, а виявлені в ньому фітохімічні речовини можуть запобігти розвитку ракових клітин.
Вживання такого екзотичного фрукта як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету.
Про це заявили дослідники університету медичних наук в Ірані, пише Хроніка.інфо з посиланням на Ukrhealth.
Вони проаналізували близько 130 наукових робіт з вивчення властивостей авокадо, зокрема, м'якоті, шкірки, насіння і листя. З'ясувалося, що найпотужніший вплив на вміст холестерину в крові надає плід. Його мікроелементи сприяють більшому утворенню ліпопротеїнів високої щільності і знижують рівень "поганого" холестерину. Крім того, споживання авокадо значно знижує ризик утворення тромбів, адже компоненти фрукта регулюють рівні фосфоліпідів, тригліцеридів і повного холестеролу, що впливає на причини виникнення згустків крові через проблеми зі здоров'ям серця і судин, підвищеного тиску, ожиріння. А також - значно знижує ризик прояву цукрового діабету.
Щоденне споживання авокадо корисно при загрозі метаболічного синдрому і покращує зір. А завдяки вітаміну K допомагає організму засвоювати кальцій і знижує прояви остеопорозу. Вчені додають, що витягнуті з фрукта фітохімічні речовини можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню.