Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Пластина колагенова/Пластина коллагеновая

Дані пластини є 3 видів:
Пластина коллагеновая "кровоспинна"

Це - гемостатичний засіб, який складається з розчину колагену, отриманого з гольєвого спілка шкур великої рогатої худоби. До складу губки входять: борна кислота - 0,0125 г і фурацилін - 0,0075 г (з розрахунку на 1 г сухої губки).
Пластина нерозчинна в холодній воді і органічних розчинниках, стійка при температурі, що не перевищує 75С. При більш високій температурі і вологому середовищі відбувається часткове розчинення губки. Вона має місцеву гемостатичну і антисептичну дію, стимулює регенерацію тканин. Залишена в рані або порожнині вона повністю розсмоктується.
Кровоспинна колагенова пластина застосовується в якості місцевого гемостатичного засобу при капілярних і паренхіматозних кровотечах, для тампонади синусів твердої мозкової оболонки, для зупинки кровотечі з кістковомозкового каналу, зупинки альвеолярного кровотечі після видалення зуба, для заповнення дифектів паренхіматозних органів (зокрема, після резекції печінки), ...
Спосіб застосування:
Безпосередньо перед вживанням, розкривають ножицями упаковку, пластину дістають та накладають на рану, що кровоточить, і притискають до неї протягом 1 - 2 хвилин або щільно тампонують.  Для закриття пошкоджених ділянок паренхіматозних органів (печінки) або ложа жовчного міхура після холецистектомії, пластину відповідного розміру накладають на пошкоджену поверхню. Якщо кровотеча не зупинилася, можна накласти другий шар колагенової пластини. Після зупинки кровотечі пластину фіксують П-образним швом. По смдальше ведення операції проводиться згідно з прийнятими методиками. Для зупинки кровотечі з судинного шва, що кровоточить, його закривають коллагеновою пластиною. Після зупинки кровотечі пластину не видаляють, тому що згодом вона повністю розсмоктується.

Для того, щоб придбати дану пластину, розміром 5*5 см натисніть:  КУПИТЬ, 9*9 см  КУПИТЬ

2. Пластина "Ранозаживляющая" 

Дана пластина призначена має протизапальну дію, стимулює репаративні процеси в ранах, прискорюючи зростання і дозрівання грануляційної тканини та епітелізацію.
Склад: колаген, метилурацил. 
Її застосовуют при післяопераційних ранах, пролежнях, трофічних виразкиах, синдромі діабетичної стопи, глибоких ранах, що довго не загоюються, поверхневих опіках шкіри чи ерозивно-виразкових ураження слизових оболонок.
Ранозаживляюча пластина має високу гігроскопічність, протизапальну дію, стимулює загоєння рани, прискорює ріст і дозрівання грануляційної тканини, повністю лизируется і піддається резорбції в рані, знижує ризик формування гіпертрофічних рубців та може застосовуватися для комплектації аптечок швидкої допомоги і автомобільних аптечок.
Протипоказання.
- наявність в рані гнійних виділень.
- індивідуальна непереносимість до компонентів пластини.

 Для того, щоб придбати дану пластину, розміром 5*5 см, натисніть  КУПИТЬ, 9*9 см, натисніть  КУПИТЬ

Просмотров: 529

Дата: Пятница, 06 Октября 2017