Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Плюси та мінуси медичної реформи в Україні

В столиці проходять масові протести лікарів, головною вимогою яких є  виплата заборгованості по заробітній платі, збільшення бюджетних витрат на медицину та підвищення заробітної плати медичним працівникам.Також, лікарі виступають проти реформи, яку запропонувало МОЗ.
Що ж їх лякає? Адже за думкою правительства, дана реформа дозволить заробляти більше. Наприклад, нещодавно МОЗ запустив проект електронного здоров'я, згідно якого лікар повинен зареєструвати себе та своїх пацієнтів на спеціальному сайті і чим більше у нього буде пацієнтів, тим більше грошей він буде заробляти. Звучить гарно, але як буде насправді? Що в реформі добре і що, можливо, - погано?
Медичною реформою не задоволені і пацієнти, і самі медики. В лікарнях, в яких немає необхідного обладнання масово звільняються лікарі.
Ключове момент даної рреформи такий: більше не буде грошей на утримання лікарні як такої, на ліжка і стіни. Гроші будуть виділяти на конкретного пацієнта. А саме - 370 гривень на одну людину в рік. А значить, чим більше людей прийде лікується до конкретного лікаря - тим більше грошей отримає він і його лікарня. Даний принцип має назву "гроші ходять за пацієнтом". І в МОЗ стверджують: він працює в більшості країн ЄС, США, Канаді.
Якщо закон про медреформу набуде чинності, нова система запрацює вже з початку наступного року. Пацієнти отримають можливість вибирати собі сімейного лікаря. По всій країні вже діють центри первинної медико-санітарної допомоги - саме в них ці лікарі і працюють.
Хто не хоче стояти в черзі - може записатися на прийом на конкретний час. Через інтернет або по телефону.
Лікарі та лікарні будуть конкурувати - значить, і якість послуг має поліпшуватися.
Ось офіційне оголошення відомства - після реформи сімейний лікар буде отримувати від 18 тисяч до 25 тисяч гривень на місяць, але медики в це просто не вірять.

Просмотров: 585

Дата: Понедельник, 25 Сентября 2017