Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

27.11.2018
Починається третя хвиля підписання договорів з НСЗУ


До уваги керівників медичних установ! Починається третя хвиля укладення договорів на фінансування з Національною службою здоров'я. Як повідомила НСЗУ на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook, нове оголошення про підписання договорів очікується наступного тижня.
Важливий момент, на який слід звернути увагу керівникам медичних установ: підписання договорів з НСЗУ під час третьої хвилі буде відбуватися в e-Health через електронну медико-інформаційну систему, яку використовує ваш медичний заклад. Відомство також просить звернути увагу на той факт, що медичної субвенції для закладів первинної ланки на 2019 не передбачено! Якщо у вашої медичної установи немає договору з НСЗУ, то з нового 2019 року фінансування медичної установи має відбуватися з інших джерел або за рахунок місцевої влади, тому для тих медичних установ «первинки», які тільки планують укладати договори з Національною службою здоров'я, саме час зробити це в період третьої хвилі.
Обов'язковою умовою є виконання медичним закладом вимог по автономізації закладу, приєднання до електронної системи охорони здоров'я (e-Health) і приведення в порядок матеріально-технічної бази. Ті медичні установи, які вже є партнерами НСЗУ, повинні укласти новий договір з відомством під час третьої хвилі. Нагадуємо, що термін дії договорів, укладених під час першої та другої хвилі, закінчується 31 грудня 2018 року.