Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

27.12.2018
Популярні імпланти викликають рак


Збільшення грудей з використанням популярних текстурованих імплантатів фірми Allergan, Plc викликає рідкісний тип раку - анапластичну великокліткову лімфому.
Їх уже відкликають з Євросоюзу. Зокрема, Французьке національне агентство з безпеки лікарських засобів призупинило продаж. Ці імпланти дуже часто використовують при проведенні операцій і в Україні. Однак, вітчизняні лікарі не готові від них відмовитися.
«Якщо брати по прайсу, то це найдорожчий імплант. Звичайно, пацієнти хочуть найдорожчі імпланти. Пара анатомічних - більше тисячі доларів », - пояснив пластичний хірург Едгар Камінський. Він розрізав всі види імплантатів, щоб показати, що наповнення у них ідентичне, але цю текстуру використовують дуже багато фірм. Тому якщо ми говоримо, що вона щось робить погане, ми повинні відкликати, заборонити всі імпланти з такою формою - говорить він.
Підкреслюється, що Україна разом з Америкою і ще десятками країн в світі ці імплантати забороняти не збирається. Вітчизняні онкологи в один голос твердять, що цей матеріал не може бути небезпечним. При цьому більшість жінок, що зважилися на цю операцію, до сих пір вибирають саме ці імпланти.