Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

13.04.2018
Препарати для лікування онкології і коронарні стенти відправлені в регіони


Нова партія ліків, закуплених за кошти з державного бюджету, відправлена ​​в медичні установи регіонів. Так, за програмами «Доросла онкологія» і «Онкогематологія» пацієнти безкоштовно отримають 5 препаратів. Також в регіони України спрямована нова партія медичних виробів і коронарних стентів. Як повідомляє відомство, відповідні накази підписані керівництвом МОЗ України.
Медикаменти та медичні вироби придбані за програмою державних закупівель ліків вже відправлені в регіони. Детальний розподіл препаратів, відповідальних за розподіл і своєчасну доставку медикаментів осіб та іншу відповідну інформацію можна відстежити на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я в розділі «Накази МОЗ».
Згідно з даними відомства, в Україні понад мільйон людей хворіє онкологічними захворюваннями. Зі ста смертельних випадків - 15 відбувається саме через онкології. Ризик розвитку онкології в країні - у кожного третього українця і кожної п'ятої українки, а рівень виживання онкохворих близько 41%, коли в країнах ЄС - більше 50%. Тому відомство робить акцент не тільки на лікуванні, але і на профілактиці раку.
Як раніше підкреслив заступник міністра МОЗ України Роман Ілик, питання профілактики, онконастороженності пацієнтів і лікарів первинної ланки надання медичної допомоги, лікування передракових станів - один з пріоритетних питань в медицині, якому слід приділяти більше уваги. І завдання фахівців роз'яснювати пацієнтам, що проводити профілактичні заходи онкології набагато простіше і економніше ніж вже лікувати.