Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

25.10.2018
Прогнозується підвищення рівня захворюваності на сифіліс


Сифіліс як і раніше залишається глобальною проблемою. Як зазначає Нентіда Нантхавонг, аналітик компанії «GlobalData» з питань охорони здоров'я, сифіліс відноситься до тих захворювань, які можливо вилікувати, проте кількість щорічно виявлених нових випадків неухильно збільшується. Так, в Японії рівень захворюваності на сифіліс за 2007-2017 рр. підвищився більш ніж в 2 рази.
За прогнозами аналітичної компанії «GlobalData», протягом наступного десятиліття кількість вперше виявлених випадків зараження сифілісом в США, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Великобританії, Японії, Австралії, Бразилії, Канаді, Китаї, Індії, Мексиці, Росії, Південно-Африканської Республіці та Південної Кореї сукупно буде збільшуватися щорічно - із середньорічним темпом приросту (CAGR) 2,32% і до 2027 р досягне 1,2 млн. Аналітики також відзначають підвищення доступності сервісів і наборів для виявлення захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) (як альтернатива тестуванню в клініках). Комплект для тестування можна замовити через інтернет за допомогою веб-сайту або програми, зібрати необхідні зразки, передати в лабораторію і отримати результати по СМС або по телефону (e-STI testing). Також в інтернеті можна знайти безкоштовні онлайн-опитування.
Н. Нантхавонг підкреслює, що важливими складовими стратегії з профілактики та запобігання ЗПСШ є підвищення обізнаності населення про ці захворювання і популяризація безпечного сексу.