Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

26.11.2018
Реабілітація дітей з ДЦП


МОЗ України запрошує медичні установи взяти участь в тендері закупівлі послуг з реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем (ДЦП). Взяти участь в процесі закупівель послуг можуть реабілітаційні центри, санаторії та інші заклади охорони здоров'я, в яких є відповідні умови для реабілітації дітей.
За кошти державного бюджету 2018 послуги з реабілітації отримають понад тисяча дітей з ДЦП, а переможцям тендеру будуть перераховані більш ніж 14 мільйонів грн для надання даних послуг. Зараз оголошено чотири лоти на платформі «Прозорро».
Суми закупівель послуг, кінцеві терміни подачі тендерних пропозицій, кількість отримувачів послуг (тобто дітей з ДЦП), місця поставки товарів або місця надання послуг, строк поставки товарів, виконання робіт або надання послуг і інша докладна інформація представлена ​​на офіційному сайті МОЗ.
 Щоб діти з ДЦП могли безперервно отримувати необхідні послуги, МОЗ України підготувало проект акта про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 № 117. Запропоновані зміни дозволять більш чітко спланувати процес реабілітації дітей з ДЦП, так як частина сплачених у 2018 році послуг діти зможуть отримати на початку 2019 року. МОЗ України сподівається, що уряд розгляне ці зміни найближчим часом.