Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

08.11.2018
Що чекає головних лікарів?


Замість одного головлікаря госмедучрежденія в Україні будуть управлятися двома фахівцями: директором і медичним директором. Розмежування даних функцій почнеться в наступному році: поки ж всі медпрацівники і головні лікарі продовжують виконувати свою роботу без змін, поки діють терміни їх договорів. Звільняти нікого не будуть, запевняє МОЗ України.

На даний момент як медичні, так і адміністративні функції покладено на головних лікарів медзакладу. Практика розвинених країн показує, що дані функції слід розділити: питаннями адміністрування керує гендиректор, медичними процесами - медичний директор.
У січні 2019 року такий механізм управління з'явиться і в українських медустановах. Як повідомляє МОЗ, в компетенцію гендиректора входитимуть функції по формуванню бюджету, інвестиційна політика, взаємодія між підрозділами - вірніше, ефективна організація даної роботи і т.д.

Медичний директор буде курирувати, наскільки успішно не тільки вдосконалюються, а й застосовуються в роботі медзакладу, що надаються; орієнтовані вони на потреби пацієнтів; впроваджуються сучасні методики діагностики та лікування і т.д. Також медичний директор стежитиме, щоб персонал не переставав професійно розвиватися і відвідував курси, семінари тощо, освоював і застосовував сучасні діагностичні та терапевтичні методики і т.д.

Головні лікарі, після того, як термін дії їх трудового договору закінчиться, можуть проходити конкурс, як на посаду генерального директора, так і на посаду медичного директора. Все чіткі визначення і розмежування в роботі керівників медустанов регулюються наказом МОЗ України № 1977.