Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

25.10.2018
Що важливо знати жінці про ЕКО?


Про методику ЕКЗ - екстракорпорального запліднення або «зачаття в пробірці» сьогодні чув кожен. Колись вирощений у пробірці ембріон став справжнім проривом в медицині, сьогодні ж ЕКЗ допомагає стати батьками безлічі бездітних пар, які зневірилися зачати дитину природним способом. Однак як безпосередньо сама дана процедура вимагає підготовки і проводиться тільки висококласними фахівцями, так і майбутнім батькам треба буде пройти безліч діагностичних обстежень, в ряді випадків - медикаментозну терапію і т.д.
Чи всім бездітним парам рекомендують ЕКО?
При заплідненні ін-вітро (лат. In vitro - в склі) або екстракорпоральному заплідненні (ЕКЗ) або окремі, або всі етапи зачаття плоду і розвитку ембріона проводять поза жіночим організмом. Враховується безліч показників здоров'я чоловіка, і, особливо - жінки. Важливо оцінити стан гормонального фону, хронічних хвороб, в першу чергу сечостатевої системи і органів травлення, імунітет, ендокринну систему і т.д.
Основними показаннями для проведення ЕКЗ є:
- трубно-перитонеальне безпліддя
- ендометріоз
- синдром полікістозних яєчників та інші гормональні форми безпліддя, при яких не вдається досягти овуляції (виходу яйцеклітини) медикаментозним лікуванням
- імунологічне безпліддя
- чоловіче безпліддя
- нез'ясовне безпліддя
Що ж відбувається після діагностики?
Для того, щоб отримати жіночі яйцеклітини, необхідно спочатку домогтися їх дозрівання. Жінка приймає гормональні препарати, що стимулюють дозрівання яйцеклітин. Дозрілі яйцеклітини за допомогою пункцій беруться з організму жінки і поміщаються в спеціальне середовище. Потім до них «підсаджують» сперматозоїди і, під чітким наглядом ембріологів і репродуктологов, або відбувається самостійне запліднення яйцеклітин сперматозоїдами, або фахівці «допомагають» сперматозоїдам проникнути в яйцеклітину ін'єкційним способом.
Зародок формується 2-5 діб, потім його переносять в матку жінки, яка повинна дотримуватися ряду рекомендацій лікарів і приймати призначені препарати, щоб ембріон успішно прижився і довгоочікувана вагітність наступила. Фахівці звертають увагу жінки на той факт, що для точного підтвердження вагітність потрібно почекати 2 тижні, потім пройти УЗД і здати відповідний аналіз крові. Оскільки багатьом жінкам після процедури ЕКЗ не терпиться швидше дізнатися, чи наступила вагітність, вони купують аптечні експрес-тести, але дані тести часто некоректно виявляють (або не виявляють) факт імплантації, тобто вагітності.
Що важливо знати жінці, яка планує ЕКЗ?
Вагітність, яка наступила після ЕКЗ може успішно розвиватися, але може й перерватися. Тому жінці важливо відмовитися від фізичних навантажень, особливо перед самою процедурою і в наступні 2 тижні, намагатися дотримуватися постільного режиму, не нервувати, харчуватися повноцінно, відмовившись від спиртного, фаст-фуду та іншої шкідливої ​​їжі. Важливо в ці дні максимально про себе піклуватися і оцінити тверезо ризик будь-яких дій, що впливають на подальший успіх ЕКЗ.
Якщо Вам важко обрати клініку для лікування безпліддя, проведення ЕКЗ або спостереження вже існуючої вагітності,  Ви можете скористатися громадським реєстром медичних установ України.