Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

28.08.2018
Штучний інтелект. Нові винаходиDeep Mind Health - підрозділ Google, який займається дослідженням штучного інтелекту, розробив нейромережу, яка по знімку сітківки може визначити 50 різних захворювань ока. 
Штучний інтелект визначає захворювання по знімках оптичної когерентної томографії (ОКТ). Ця система розроблена для найбільшого у Великобританії центру по боротьбі з очними захворюваннями Moorfields Eye Hospital, де лікарі щодня роблять понад 1000 знімків ОКТ. Зазвичай, обробка одного знімка займає близько тижня - іноді такі затримки призводять до того, що хвороба прогресує і викликає незворотні зміни в зорових органах. Вчені сподіваються, що ця новітня розробка зможе прискорити цей процес.
В основі штучного інтелекту системи DeepMind лежать дві нейромережі. Перша, яка називається мережа сегментації, перетворює необроблені знімки OКT в карту тривимірних тканин з чітко визначеними контурами. «Ця карта не тільки дозволяє створити 3D-модель ока, а й виявляє захворювання і вказує, в якій саме частині зорового органу розташоване його вогнище», - розповідає старший інженер Google DeepMind Алан Картікексайнам.
Нейромережа навчена на 877 сканах OCT, вручну сегментованих офтальмологами. Друга нейромережа аналізує тривимірну карту і перевіряє точність діагнозу першої, а також визначає, наскільки терміново пацієнтові потрібна допомога. Алгоритм навчений на 14 тис. тривимірних картах тканин ока, які перевірені офтальмологом і оптометристом.
Зараз штучний інтелект проходить випробування в Moorfields Eye Hospital, а в разі успішного тестування буде використовуватися Національною службою охорони здоров'я Великобританії.