Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

17.09.2018
Скандал навколо щеплень


Хвиля обурення від батьків, чиїх невакцинованих дітей не допускають до шкіл та дитячих садків, збила з пантелику багатьох медичних працівників і керівників установ освіти і виховання. Нагадаємо, що в школи і дитячі садки пускають тільки з довідкою про вакцинацію. Діти, які не отримали щеплення, не можуть відвідувати установи освіти і виховання.
Відповідно до закону, відвідувати державні навчальні заклади можуть тільки ті діти, які отримали щеплення згідно з Календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб»). Про діючі норми закону Міністерство охорони здоров'я Україна і Міністерство освіти і науки України нагадали головам обласних та Київської міської державних адміністрацій офіційним листом.
Закон, за яким до навчання допускають тільки тих школярів, в яких є необхідні щеплення, діє вже понад 20 років і покликаний перешкоджати поширенню важких інфекційних хвороб. І, вказівки МОЗ не допускати в школи і дитячі садки невакцинованих дітей жодним чином не порушує їх права.
Про це також заявив Віктор Ляшко, перший заступник генерального директора Центру громадського здоров'я, повідомляє kyivtv.com.ua. У навчальний процес в школах допускаються діти, які мають щеплення згідно з календарем щеплень, затвердженим в Україні. Це норма закону про захист населення від інфекційних хвороб, і вона ні в якому разі не порушує права дитини на освіту, зазначив фахівець.