Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

23.11.2018
Спалах інфекцій в Україні!


Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає однією з головних проблем спалахів локальних інфекційних епідемій - інформаційні кампанії проти щеплень. Як заявив чиновник, дефіциту вакцин в Україні немає, є тільки місцеві проблеми і стереотипи в суспільстві щодо потрібності щеплень пише vlasno.info.
В.Гройсман заявив,що протягом останніх семи років Україна повністю забезпечена вакцинами. Міністерство охорони здоров'я доставляє їх на всіх рівнях, але люди цим не користуються. Коли ми чуємо, що виникають летальні випадки тільки тому, що люди не вакциновані, але величезна відповідальність покладається на нас. Ми повинні пропагувати щеплення в Україні, а інформаційні кампанії проти вакцинації спрямовані на те, щоб зробити українську націю слабкою і знищити.
На сьогодні держава повністю забезпечена вакцинами. Ми їх купуємо через міжнародні організації "UNICEF", повністю ліцензовані ВООЗ, забезпеченість препаратами становить 120%. Доставляємо їх в кожну область, район, місто і село чи селище, проводимо рекламні кампанії з безпеки і переваг вакцинації, - каже в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.
За словами глави відомства, зараз вакцинують не тільки новонароджених дітей, а й тих, кого не вакцинували протягом останніх 5-10 років, але часто проблеми виникають на місцях через недбалість. Так, в одній зі шкіл країни ціла школа «захворіла» на кір »: просто холодильники, де повинні були знаходитися вакцини, мали перебої з електрикою, і тому вакцини зіпсувалися. Якщо побачити статистику, то найбільшу кількість захворювань тим же кіром відбувається в тих областях, де найменше йде інформування населення про потрібність щеплень. Ми зобов'язуємо усіх губернаторів областей провести наради з головами профільних департаментів відповідно інформаційної кампанії про щеплення - зазначила Уляна Супрун.