Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

26.10.2018
Створена «Коаліція за вакцинацію»


24 жовтня у приміщенні Центру громадського здоров'я МОЗ України, був підписаний Меморандум про створення «Коаліції за вакцинацію». Основною метою створення коаліції є попередження інфекційних хвороб за допомогою забезпечення загальної доступності імунізації. МОЗ без перебільшення вважає імунізацію населення питанням національної безпеки.
Створення «Коаліції за вакцинацію» дає нові можливості для співпраці та взаємодії між державними органами, закладами охорони здоров'я, громадськими організаціями, науковими та навчальними закладами, громадськими спілками, підприємствами та іншими установами, організаціями незалежно від форми їх власності.
Також всі члени коаліції планують проводити просвітницьку та інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення про важливість і необхідність імунізації, лобіювати посилення національних програм планової імунізації для досягнення цільових показників щодо охоплення вакцинацією, сприяти проведенню наукових розробок і досліджень в області імунізації.
Щоб приєднатися до коаліції, необхідно подати заяву на вступ, скориставшись формою на сайті центру громадського здоров'я МОЗ або ГО «Батьки за вакцинацію». В коаліцію вже вступили 12 членів, серед яких «Київський центр громадського здоров'я», ГО «Батьки за вакцинацію», ГО «Платформа здоров'я», ТОВ «Хавас Ворлдвайд України» та ін.