Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

13.09.2018
Супрун звинуватила керівництво двох медичних вузів в саботажі


Як заявляє Супрун, колишнє керівництво цих вузів усіма можливими засобами зриває навчальний процес,
Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун звинуватила керівництво двох медичних вузів - Одеського національного медичного та Національного медичного університету ім. Богомольця - в саботажі і зриві навчання. Про це вона написала в Facebook.
Супрун заявила, що МОЗ отримувало найбільше скарг саме на ці два університети - на серйозні зловживання, корупцію і свавілля з боку ректорів і їх оточення. Зокрема, екс-ректора університетів Катерина Амосова і Валерій Запорожан порушували умови своїх контрактів, укладених з Міністерством охорони здоров'я, за що їх і звільнили, а на їх місця призначили виконуючих обов'язки.
Як зазначила Супрун, в обох випадках виконуючим обов'язків, призначеним Міністерством, були створені максимальні перешкоди в доступі до робочого місця, необхідної документації та в цілому в забезпеченні нормального функціонування університетів. Колишнє керівництво цих навчальних закладів активно саботує їх діяльність і всіма можливими засобами зриває навчальний процес. За її словами, екс-керівники використовують групи лояльних студентів і аспірантів, в основному контрактників-іноземців, регулярно створюють інформаційні провокації і фейки, залякують викладацький склад.
Супрун також розповіла, що сьогодні отримала повідомлення від викладачів університету Богомольця, що адміністрація почала незаконне примусове звільнення тих, хто відмовився активно підтримати колишнього ректора.
"В Одесі колишній ректор (керував установою з 1994 року) з ТІТУШКИ взагалі захопив будівлю ректорату" - наголосила очільниця МОЗ.
Вона нагадала, що окружний адміністративний суд Києва рішеннями від 30.08.2018 по ОНМУ і 05.09.2018 по НМУ зупинив дію наказів, якими призначалися виконуючих обов'язки і в обох випадках заборонив МОЗ України кого-небудь призначати на цю посаду. "Тобто суд іменем України приймає рішення, які унеможливлюють управління вузами, що належать державі", - сказала міністр.