Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Трахеостомічна трубка/Трахеостомическая трубка


Трахеостоми бувають тимчасові та постійні.
Пацієнти з тимчасовими трахеостомами через деякий час повернуться до звичайного способу  життя та будуть дихати через горло та ніс.

Постійна трахеостома буває з канюлями та без. Трахеостомічна трубка або канюля – трубка для трахеостомічного отвору. ЇЇ вставляють в цей отвір для того, щоб він не стягувався з часом. Канюлі також слугують для закріплення приладь, які необхідні для лікування хворого.

Трахеостомічні трубки поділяються на 2 види: одинарні та двійні. Система, яка має 2 трубки -  більш зручна, оскільки внутрішню трубку можна легко дістати для чистки, не виймаючи при цьому основну трубку (зовнішню). Особливо це зручно під час подорожі, коли не має можливості дістати та почистити зовнішню трубку, можна просто замінити внутрішню на вже чисту.

Для того, щоб мінімізувати незручності пацієнта, виробники трубок виготовляють їх з різного матеріалу, щоб кожен пацієн зміг обрати ту, яка йому більше підходить. Існують трубки з силикону та м`якого пластику.

Також трахеостомічні трубки бувають з манжетою та без

Трахеостомічні трубки без манжети використовуються як постійні, з якими не потрібна штучна вентиляція легенів.

Трубка з манжетою має спеціальний мішечок з повітрям. Частіше всього одразу після операції пацієнту ставлять  саме таку трубку, оскільки за допомогою неї пацієнта можна легко підключити до апарату штучної вентиляції легень. Роздута манжетка надійно розділяє трахею на дві частини: вище та нижче трубки. Апарат штучної вентиляції легень підключають до канюлі і кислород відразу йде до легень пацієнта. Без манжетки повітря б йшло вверх по трубці і не попадало до легень. Також вона перешкоджає попаданню слюни та їжі до легень. Кожного дня в ній потрібно контролювати тиск. Якщо манжетка буде сильно роздута, в пацієнта з`являться пролежні, якщо погано буде надута, то не буде виконувати своєї функції.

Також бувають феністровані трахеостомічні трубки, в яких є сеціальний отвір, через який проходить частина повітря, яке видихає людина, тим самим допомагає голосоутворенню. Дана трубка спеціально розроблена для пацієнтів зі збереженими голосовими зв`язками.

Трахеостомічна трубка з канюлею для відсмоктування. Перевага даної трубки в тому, що  вона має спеціальний отвір через який можна відсмоктати мокроту, яка утворюється над надувним мішечком.

Трахеостомічна трубка з коннектором. Конектор – це перехідник, який кріпиться на кінці внутрішньої або зовнішньої трубки. Він потрібен для кріплення до трубки різноманітних пристосувань (теплобмінника, гоосового клапану чи аппарату штучної внтиляції легень,…)

Як правильно обрати розмір трубки:

Номер трубки – це головний розмір основної трубки, який дорівнює її внутрішньому діаметру.
Щоб придбати трахеостомічну трубку в нашому магазині, натисіть:  КУПИТЬ

Просмотров: 875

Дата: Пятница, 29 Сентября 2017