Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

21.12.2018
У Казахстані з 1 січня 2019 р будуть затверджені граничні ціни на всі лікарські засоби


У Казахстані прийнято закон про регулювання цін на ліки. З 1 січня 2019 р будуть затверджені граничні ціни на всі лікарські засоби. Про це повідомляє портал Zakon.kz.
Закон «Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів Республіки Казахстан з питань обігу лікарських засобів та медичних виробів» прийнятий депутатами Сенату парламенту на пленарному засіданні палати. «Основними цілями законопроекту є забезпечення економічної доступності, якості та безпеки лікарських засобів і медичних виробів, раціональне використання ліків, вдосконалення системи планування закупівлі лікарських засобів і медичних виробів», - зазначив міністр охорони здоров'я Республіки Казахстан Елжан Біртанов. В цілому законопроектом передбачається введення регулювання вартості всіх лікарських засобів шляхом затвердження їх граничних цін з 1 січня 2019 р. Як приклад міністр навів досвід Білорусі, де цінове регулювання встановлено на законодавчому рівні.
Також очікується затвердження переліку лікарських препаратів і медичних виробів для безкоштовного або пільгового амбулаторного забезпечення окремих категорій громадян на основі комплексної оцінки технологій охорони здоров'я.