Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

11.02.2019
У Києві тестують систему лікування раку на четвертій стадії


Після проведення операції пацієнти можуть прожити ще 6-7 років. Разом з проходженням хіміотерапії, ймовірність повного лікування раку виростає до 60%
У Києві, в Інституті раку, тестують нову систему лікування онкології. Поки мова йде тільки про рак печінки. Про це повідомляє ТСН.
Операція проходить безкровно: до метастази лікарі добираються через невеликі отвори (0,5 - 1,5 см). Такий метод хірургічного втручання називається лапароскопією.
Українські хірурги вже встигли провести першу операцію. Її механізм дуже простий: спеціальна голка проходить через стінку печінки і входить прямо в метастази. На кінці голки знаходиться "парасолька", яка після введення в метастази розширюється і збільшує радіус ураження пухлини. Суть всієї операції полягає у впливі на пухлину за допомогою дуже високої температури. У підсумку, залишається невеликий опік, але сама пухлина зникає.
Єдиний недолік операції - її не можна проводити, якщо пухлина розрослася до трьох сантиметрів. В цьому випадку, необхідно видалити частину печінки.
"За допомогою однієї цієї методики у хворих з'являється 30% шанс вилікуватися. У комплексі з проходженням хіміотерапії, шанси зростають до 60%", - говорить хірург Андрій Лукашенко, який і провів першу подібну операцію в Києві.
Вартість апарату для проведення операції - $ 40000. Голки - одноразові; вартість однієї - $ 600.
Також в Інституті раку відзначають, що поки технологією користуються лише в Японії і України. До того ж, поки точно невідомо, чи зможе клініка купити прилад, адже термін його тестового безкоштовного випробування закінчується через місяць.