Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

03.12.2018
У Львові відкрився центр допомоги новонародженим


Шанс на життя - виходити немовля вагою 450 грамів тепер можна і у Львові. Там презентували центр допомоги новонародженим "Колиска надії".
Фінансово підтримав центр фонд Віктора Пінчука - подарував надсучасну комп'ютерну апаратуру на 6,5 мільйона гривень. Бокси, інкубатори, лампи фототерапії, апарати штучної вентиляції легенів. Дороге устаткування допомагає розширити професійні можливості медиків і впровадити нові технології виходжування дітей, що народилися передчасно.
"Ми в усіх регіонах країни, у всіх областях так чи інакше відкрили центри. І Львів, фактично, останній. За підрахунком лікарів, медиків, за допомогою цих наших центрів за ці 12 років така статистика: врятовані приблизно 45 тисяч життів дітей", - зазначив бізнесмен і філантроп Віктор Пінчук.
Нагадаємо, на початку року ми писали про те, що в Україні зростає кількість новонароджених, від яких в пологовому будинку відмовляються батьки. За даними Міністерства охорони здоров'я, українці залишають у пологових будинках майже по 400 дітей-відмовників на рік.