Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

12.02.2019
У МОЗ повідомили, скільки українців померло через кір з початку року


В Україні в цьому році від кору померло вже вісім чоловік, серед яких двоє дітей, в минулому році померли 16 хворих. За минулий тиждень від ускладнень померла одна доросла людина, також відомо, що 9 лютого хвороба забрала життя 18-річного студента. Про це сьогодні повідомили в Центрі громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я.
За оперативними даними Центру, протягом шостого тижня захворіли 3 142 людини, серед яких 1 472 дорослих і 1 670 дітей. Цей показник на 7% менше у порівнянні з попереднім тижнем. У відомстві в черговий раз підкреслили, що єдиним надійним захистом від кору є вакцинація.
В цілому з 28 грудня по 8 лютого на кір захворіло 18 170 осіб - 7 808 дорослих і 10 362 дитини. Найвищі показники захворюваності - у Львівській, Вінницькій, Рівненській, Хмельницькій областях і в Києві.
"Для надійного захисту від хвороби всі діти повинні вчасно отримати як першу, так і другу дозу вакцини проти кору. Міністерство охорони здоров'я закликає батьків обов'язково вакцинувати дітей згідно з Календарем щеплень і як можна швидше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію. Вакцинуватися згідно з Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безкоштовно всі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику - військові, учасники ООС, студенти, педагоги і медики ", - йдеться в повідомленні.
Раніше у Всесвітній організації охорони здоров'я повідомили, що в Україні сумарна кількість хворих на кір вище, ніж в інших країнах Європейського регіону разом узятих, 53 тисячі хворих проти близько 34 тисяч. Згідно зі звітом організації, в минулому році в Європі через хворобу померло 72 людини, з яких 16 - жителі України.