Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

10.10.2018
У парламенті зареєстрували законопроект про обов'язкове медичне страхування


У Парламенті зареєстрували законопроект про загальнообов'язкове медичне страхування. Законопроект визначає правові та економічні засади, організаційні та фінансові механізми системи охорони здоров'я і створення обов'язкового медичного страхування в Україні.
Медичне страхування називають наступним інноваційним кроком реформи і джерелом фінансування охорони здоров'я.
У Верховній Раді зареєстровано новий Законопроект №9163 «Про фінансування охорони здоров'я та про загальнообов'язкове медичне страхування в Україні». Згідно Законопроекту, планується впровадити програму державних гарантій, до якої увійдуть Базова програма медичного забезпечення та Програма обов'язкового медичного страхування.
Базова програма медичного забезпечення фінансуватиметься з державного та місцевих бюджетів України. У програму будуть входити: екстрена медична допомога, соціальний рівень паліативної допомоги, державні та місцеві програми проти СНІДу і туберкульозу.
Загальнообов'язкове медичне страхування - форма фінансового забезпечення витрат населення України, які можуть бути витрачені на лікування, діагностику, профілактику, реабілітацію, забезпечення медичними препаратами в разі хвороби або нещасного випадку. Програма загальнообов'язкової страховки забезпечить рівень надання медичної допомоги та медичних послуг всім, згідно зі стандартами на базі національних клінічних протоколів.
Застрахуватися, згідно Законопроекту, повинні всі громадяни нашої країни, а також іноземці та особи без громадянства, які проживають в Україні. Страхові внески за працюючих українців будуть оплачувати роботодавець, за непрацюючих - органи місцевого самоврядування.
Законопроект передбачає вимоги до страховиків, які працюють в системі загальнообов'язкового медичного страхування, в тому числі, до їх фінансового становища, можливостям щодо забезпечення організації та фінансування медичної допомоги та медичних послуг на всій території України. Страхові компанії повинні мати акредитацію в Уповноваженому органі і бути підключені до інформаційної системи загальнообов'язкового медичного страхування
Крім того, автори закону обіцяють прозорість системи загальнообов'язкового медичного страхування, аргументуючи це тим, що електронна система, до якої будуть підключені страховики, медичні установи, уповноважений орган і резервний фонд функціонує інформація про зібрані платежі, наданих медичних послугах і вироблених страхових виплатах,
- механізм запобігання корупції та нецільового використання коштів і шахрайства.