Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

09.10.2018
Україна зробила значні успіхи в боротьбі з тютюнопалінням


1-6 жовтня в Женеві відбулася 8-ма сесія Конференції Сторін Рамкової конвенції Всесвітньої організації охорони здоров'я із боротьби проти тютюну. У Конференції брали участі делегати з 137 країн, представники ООН та інших міжнародних організацій. Темами Конференції Сторін стали: нелегальна торгівля тютюновими виробами, інноваційні тютюнові вироби (електронні сигарети і тютюнові вироби для нагрівання), реклама, склад та маркування тютюнових виробів.
У свою чергу, Україна ратифікувала Рамкову конвенцію ВООЗ по боротьбі проти тютюну в 2006 році. З того моменту наша країна досягла значних успіхів у сфері контролю над тютюнопалінням, в тому числі, завдяки впровадженню ефективних законодавчих норм.
Як повідомила Катерина Римаренко, делегат Конференції Сторін від Міністерства охорони здоров'я України, протягом останніх десяти років Україна досягла значного прогресу у впровадженні Рамкової конвенції, про що говорять результати недавніх досліджень. «За період з 2010 року до сьогоднішнього дня, поширення куріння в Україні, серед дорослих знизилося на 20%, а серед підлітків - на майже 40%» - сказала Римаренко.
За словами представіля МОЗ України, ще існують проблеми, які потребують вирішення, над якими Міністерство працюють за підтримки Офісу Бюро ВООЗ в Україні, міжнародних організацій та громадянського суспільства. Україна знаходиться на шляху ратифікації Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами, прийняття важливих положень статей 9,11, 13 Рамкової конвенції та імплементації положень директиви 2014/40 / ЄС. Також треба звернути увагу на першочергові проблеми - на інноваційні тютюнові продукти, такі як електронні сигарети і тютюнові вироби для нагрівання.
На завершення Конференції Глава Секретаріату Рамкової Конвенції по боротьбі проти тютюну Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, доктор Віра-Луїза да Коста-е-Сільва, підвела підсумки за 2018 рік.
Вона резюмувала, що на основі інформації, отриманої від сторін Конвенції, прогрес проявляється у виконанні більшості статей, особливо тих, у яких є тимчасові обмеження, такі, як вільне від тютюнового диму середовища, ефективне маркування упаковки і заборона реклами і спонсорства тютюну.