Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

30.08.2018
Українців попередили про початок епідемії грипу


Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило назви штамів грипу, які будуть поширені в Україні.
Як повідомляє прес-служба міністерства охорони здоров'я, початок сезону епідемій грипу очікують з жовтня 2018 року, а завершення - в травні 2019 року.
Медики оприлюднили назви штамів грипу, які згідно з прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров'я будуть циркулювати в Україні в новому епідсезоні. Так, найімовірніше буде характерно поширення типів вірусу грипу, таких як A / Michigan / 45/2015 (H1N1) pdm09; A / Singapore / INFIMH-16-0019 / 2016 (H3N2); B / Colorado / 06/2017.
Відомство вже зареєструвало в Україні одну вакцину від грипу, по другий завершений процес спеціалізованої експертизи реєстрації. Матеріали по третій вакцині знаходяться на розгляді в Державному експертному центрі. Вакцини будуть доступні в аптеках протягом місяця. Придбати вакцину населення зможе за свій рахунок і зробити відповідне щеплення в закладі охорони здоров'я. МОЗ України рекомендує місцевій владі і підприємствам забезпечити вакцинації громадян з групи ризику і співробітників підприємств.
За даними минулого епідсезону в Україні було зафіксовано сім летальних випадків від грипу. Жоден з пацієнтів не був щеплений від грипу.
23 березня повідомлялося, що Об'єднання аптек Естонії пропонує вирішити проблему високої захворюваності на грип, дозволивши аптекарям робити щеплення прямо в аптеках.