Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

08.11.2018
Українська делегація в Гаазі


Численна делегація представила Україну в Гаазі (Нідерланди) на 49-й міжнародній конференції по здоров'ю легких. Поруч з профільними експертами Центру громадського здоров'я, Інституту фтизіатрії і пульмонології, кафедр фтизіатрії медуніверситетів були присутні народні депутати України, співробітники Програми розвитку ООН, представники неурядових організацій (PATH, МБФ «Альянс громадського здоров'я», LHSI, пацієнтські організації).

Всесвітня конференція по здоров'ю легких є важливим місцем зустрічі для фахівців, що працюють в сфері пульмонології, фтизіатрії, лабораторної діагностики, юриспруденції та адвокатури, а також майданчиком для наукових і політичних дискусій про методики і заходи, засновані на принципах громадського здоров'я та поваги до прав людини. Генеральний директор Центру громадського здоров'я Володимир Курпіта поділився досвідом України щодо подолання бар'єрів на шляху зменшення рівня смертності від туберкульозу серед ВІЛ-інфікованих.

На окремій сесії, організованої Програмою розвитку ООН, Партнерством СТОП ТБ із залученням Центру громадського здоров'я були представлені результати дослідження «Оцінка правового середовища з туберкульозу в Україні», яке проведено в Україні. Представник ПРООН в Україні Наталія Лук'янова ознайомила учасників з методологією інструменту. Завідуюча відділом координації програм лікування ТБ Яна Терлєєва представила плани з перегляду національного законодавства для посилення доступу до профілактики, лікування та підтримки людей з ТБ і ВІЛ-асоційованим ТБ в Україні.
 
Команда МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» презентували результати проекту щодо забезпечення доступу до якісних медичних послуг для внутрішньо переміщених осіб в Донбасі. Ольга Павлова з РАТН представила досвід впровадження в Україні нового протитуберкульозного препарату бедаквілін і заходи щодо підвищення кадрового потенціалу фтизіатричної служби при переході до нових рекомендацій з лікуванням. Більше інформації про матеріали конференції можна знайти на сайтах Центру громадського здоров'я та Уніон