Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

03.10.2018
Уляна Супрун заявила про гібридної війні проти здоров'я


Виконуючий обов'язки Міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун виступила на зустрічі, присвяченій боротьбі проти туберкульозу, під час
73-ій сесії Генеральної Асамблеї ООН і розповіла, що міфи про шкоду вакцин підірвали віру українців в вакцинацію.
На думку Супрун, боротьба з туберкульозом - пріоритетне питання для всіх країн-учасниць ООН. При відсутності необхідного лікування, туберкульоз залишається основною причиною смертності від інфекційних захворювань. Вакцинація БЦЖ (вакцина проти туберкульозу, приготовлена ​​з штаму ослабленої живої туберкульозної палички) - один з інструментів для запобігання смертельних випадків під час епідемії туберкульозу, але є й інша загроза для світу в боротьбі з цією хворобою. Цією загрозою, яка виникала через використання новітніх технологій і проривів в сфері комунікації, Супрун вважає гібридну війну проти здоров'я.
Супрун заявила, що в Інтернеті боти поширювали антивакцинаторскі міфи, повідомлення і брехню про вакцини, що підривають довіру людей до вакцинації і системи охорони здоров'я вцілому. 
За статистикою МОЗ, за півроку 2018 року в Україні на активний туберкульоз захворіли 13 817 осіб, включаючи нові випадки та рецидиви. Рівень захворюваності на туберкульоз становить 32,6 на 100 тис. осіб. Треба відзначити, що рівень захворюваності знизився на 11,2%, в порівнянні з тим же періодом минулого року. Ця тенденція спостерігається в минулі роки, однак, в Україні гостро стоїть проблема пізнього виявлення туберкульозу, - кожен п'ятий випадок не виявляється. Втім, це характерно і для інших країн.