Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

03.01.2019
В аптеку можна повернути тільки неякісні ліки


У МОЗ уточнили, що можливість повертати препарати в аптеку стосується тільки неякісних ліків, а факт неякісності потрібно підтвердити.
З 1 січня українці зможуть повертати в аптеку лікарські препарати, але тільки неналежної якості. Це роз'яснили в Міністерстві охорони здоров'я.
Для повернення в аптеці потрібно буде пред'явити розрахунковий документ про покупку, а також документально підтвердити факт неналежної якості. Це може бути висновок лабораторії територіального органу Державної лікарської служби або уповноваженої лабораторії, а також розпорядження Державної лікарської служби про заборону обороту цього препарату.
Постановою Кабміну в 1994 році лікарські препарати та засоби були внесені до реєстру що не підлягають обміну (поверненню). Повернення знову буде можливим завдяки законодавчій зміні, яка розпочне діяти з 1 січня 2019 року.
Раніше в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила тільки, що аптеки повинні будуть перевірити упаковку на цілісність, щоб переконатися, що ліки не були використані або зіпсовані.