Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

21.01.2019
В Австралії невиліковним хворим будуть давати псилоцибінові гриби


Пацієнти госпіталю імені Святого Вінсента в Мельбурні будуть вживати "магічні" гриби для позбавлення від депресії. Як повідомляє Loudwire,  в рамках експерименту невиліковно хворим пацієнтам однієї з лікарень Австралії даватимуть псилоцибінові гриби.
Видання нагадує, що подібні експерименти вже проводилися в США і дали позитивні результати. Псилоцибін - галюциногенний компонент "магічних" грибів - дозволив істотно знизити рівень тривожності, пом'якшити депресивні прояви.
Через півроку вживання псилоцибінові грибів 70% пацієнтів лікарень Нью-Йорка назвали цю практику найбільш значущим духовним досвідом свого життя, а 87% повідомили, що їх задоволеність життям зросла незважаючи на те, що вони не знаходилися на порозі смерті.
Схожі результати дав експеримент, проведений групою вчених Imperial College London. В ході невеликого дослідження 19 пацієнтам давали одиничну дозу псилоцибіна.
У половини пройшли симптоми депресії, вони зазнали змін в активності мозку, які були стійкими близько п'яти тижнів.
Дослідження, опубліковане в журналі Scientific Reports, показало, що псилоцибін пригнічує роботу мигдалеподібного тіла в мозку, яке в значній мірі відповідає за такі емоції, як страх і занепокоєння.
До цього Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) визначило, що 3,4-метілендіоксиметамфетамін (MDMA), також відомий як екстазі, є "проривною терапією" при лікуванні посттравматичного стресового розладу (ПТСР).