Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

09.01.2019
В Британії схвалили новий препарат для лікування бронхіальної астми


Національним інститутом здоров'я та якості медичної допомоги (National Institute for Health and Care Excellence - NICE) Великобританії був схвалений їн'єкційний препарат для пацієнтів, які намагаються контролювати бронхіальну астму за допомогою інгаляторів.
Бенралізумаб з торговою назвою Fasenra, компанії AstraZeneca - третій біологічний препарат для лікування важкої еозинофільної бронхіальної астми, схвалений NICE для використання Національною службою охорони здоров'я Великобританії (National Health Service - NHS). Лікарський засіб працює шляхом таргетування і виснаження імунних клітин в крові, які викликають захворювання.
Рекомендація NICE, опублікована 4 січня 2019 р означає, що особам, які можуть використовувати 2 інших затверджених методів лікування, із застосуванням меполізумаба і реслізумаба, тепер можна пропонувати бенралізумаб. Якщо всі 3 види лікування однаково підходять для пацієнта, NICE рекомендує, щоб особа, що призначає ліки, спочатку обрали найдешевший варіант.
У бенралізумаба може бути більш зручний графік дозування, ніж у двох інших препаратів, йдеться в заяві NICE, так як його вводять у вигляді ін'єкції кожні 4 тижні для перших 3 доз, а потім кожні 8 тижнів після цього. У той же час меполізумаб, який також вводять внутрішньовенно, і реслізумаб, застосовуваний в формі внутрішньовенної інфузії, необхідно вводити кожні 4 тижні протягом усього періоду лікування.
Майндерт Бойсе (Meindert Boysen), директор Центру оцінки технологій охорони здоров'я NICE (Centre for Health Technology Evaluation), зазначив: «У людей з важкою еозинофільною бронхіальною астмою, яка не контролюється належним чином, часто відзначають серйозне погіршення якості життя. Завдяки наданню кращого контролю над захворюванням біологічні методи лікування змінили життя деяких з цих пацієнтів ». NICE опублікує остаточне керівництво в лютому 2019 р і NHS необхідно буде надати ліки до Британії протягом 3 місяців з цієї дати.