Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

22.10.2018
В Канаді лікарі будуть прописувати пацієнтам відвідування музею


Як повідомляє Vancourier, у канадському Монреалі лікарі зможуть прописувати пацієнтам відвідування художнього музею замість медикаментозного лікування. Вони впевнені, що культурний досвід принесе здоров'ю користь і загальне поліпшення самопочуття, так само як і фітнес.
Ініціатива почне працювати з 1 листопада в рамках домовленостей між Асоціацією лікарів Монреаля і місцевим художнім музеєм.
Лікарі-члени Асоціації зможуть виписувати до 50 напрямків на відвідування музею. Пацієнтам дозволять приходити разом з сім'єю.
"Це інноваційний пілотний проект, який, ми сподіваємося, пошириться по всій країні. Я переконана, що в 21-му столітті культура буде впливати на здоров'я так, як в 20-м столітті впливала активність. Культурний досвід принесе здоров'ю користь і загальне поліпшення самопочуття , так само як і фітнес ", - сказала директор Монреальського художнього музею Наталії Бонда.
В кінці вересня в.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що заняття танцями дозволяють підтримувати здорову вагу, підвищують витривалість і допомагають зміцнити кістки і м'язи. За її словами, така активність має великі переваги для психічного здоров'я.