Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

25.07.2018
В США з'явився новий вид шахрайства при купівлі ліків


Управлінню з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами США стало відомо, що замість посилки з лікарськими засобами, замовленими онлайн або по телефону, споживачі отримували листи нібито від агентства, а насправді підроблені. У них повідомлялося, що в результаті перевірки посилки і вивчення аккаунта її одержувача в соціальних мережах виявлено порушення законодавства про лікарські засоби. У листах також повідомлялося про те, що джерела цієї поставки все ще вивчаються і при виявленні будь-яких підозрілих дій з боку споживача (замовника посилки) будуть вжиті необхідні юридичні заходи.
FDA попереджає споживачів про те, що злочинні елементи підробляють листи-попередження від FDA, адресовані споживачам, які намагаються придбати препарати онлайн або по телефону. Агентство стурбовано тим, що злочинці від його імені посилають підроблені листи-попередження, які можуть бути пов'язані з міжнародним шахрайством-вимаганням. Комісар FDA Скотт Готтліб підкреслює, що агентство зазвичай не застосовує листи-попередження щодо осіб, які купують препарати онлайн. В основному їх відправляють компаніям і особам, безпосередньо пов'язаним з виробництвом або дистрибуцією продуктів, регульованих FDA, тому споживачам, які не пов'язані з цими видами діяльності, варто насторожитися в разі отримання листа з попередженням FDA. Швидше за все, це шахрайство.
Також FDA нагадує споживачам про небезпеку придбання лікарських засобів через незаконні інтернет-аптеки. Це обумовлено рядом причин, починаючи від небезпеки отримати несхвалені, підроблені, прострочені ліки або представляє іншу небезпеку для здоров'я людини і закінчуючи ризиком стати жертвою шахрайства. На жаль, багато незаконних сайтів важко відрізнити від законних. FDA рекомендує взаємодіяти тільки з аптеками, які мають дозвіл на продаж і які вимагають рецепт.
Більшість незаконних інтернет-аптек не пропонують гарантій захисту особистих і фінансових даних, а деякі - можуть навмисно зловживати такою інформацією. Наслідком контакту з такими веб-сайтами може стати продаж персональної інформації іншим незаконним сайтам і інтернет-шахраям, а також зараження комп'ютера вірусом. Крім того, споживачі ризикують піддатися переслідуванням і вимаганням отримання плати за товари, який вони ніколи не замовляли і не отримували.