Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

20.11.2018
В Україні буде створена карта антибіотикорезистентності лікарень


В Україні починається масштабне дослідження по антибіотикорезистентності лікарень, яке ініціювала корпорація «Артеріум», вітчизняний лідер з виробництва антибіотиків. В ході дослідження планується провести визначення мікробіологічних паспортів різних відділень лікарень по всій Україні і сформувати карту антибіотикорезистентності клінік, повідомляється в прес-релізі компанії. Всього планують охопити 40 лікарень. Створення таких паспортів допоможе лікарям обирати при лікуванні пацієнтів з госпітальної інфекцією ті антибіотики, які будуть ефективними. Перш за все, це стосується важких інфекцій. Якщо лікар буде знати мікробіологічний паспорт відділення, він зможе відразу призначити ефективну і раціональну антибіотикотерапію і врятувати життя пацієнта з інфекцією, яка загрожує життю.
Проблема антибіотикорезистентності патогенних мікроорганізмів набула надзвичайної гостроти на світовому рівні. Міжнародні організації постійно відстежують цю ситуацію. У світі проводиться моніторинг збудників в різних відділеннях, лікарнях, а отримані дані доступні в щорічному звіті Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).
Мікробіологічні дослідження в рамках даного проекту будуть виконуватися згідно з європейськими стандартами (EUCAST) і стандартами США (CLSI) у співпраці з Інститутом мікробіологічних досліджень. Результати дослідження будуть представлені у вигляді статистично достовірних висновків, а саме дослідження триватиме більше року.