Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

20.11.2018
В Україні створять службу психологічної підтримки


Досвід австралійських колег в сфері надання психологічної допомоги хочуть перейняти в Україні. Так, про створення української лінії надання психологічної підтримки для всіх заявила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.
Голава відомства підкреслила, що в Україні планують перейняти досвід Австралії в даному напрямку. Там служба «Lifeline Australia» ефективно працює вже не перший рік. Всеукраїнська загальнонаціональна лінія, яка буде надавати психологічну допомогу, буде називатися «Лінія життя», звернутися за підтримку в моменти особистих криз сюди зможе кожен. У. Супрун зазначила, що в ідеалі це має бути єдина всеукраїнська лінія, в якій для надання допомоги будуть задіяні не тільки фахівці-медики, а й громадські організації, які зможуть застосувати вже напрацьований досвід як свій, так і зарубіжних колег. Гендиректор «Lifeline Australia» Колман О`Дрісколл вже провів робочу зустріч з главою української охорони здоров'я. У. Супрун підписала з австралійським колегою меморандум про партнерську співпрацю.
В рамках цієї співпраці починається переклад на українську мову протоколів з надання психологічної підтримки та допомоги, які використовуються в Австралії, і якими будуть керуватися працівниками української «Лінії життя». Незабаром почнеться відбір кандидатів на вакансії в українську «Лінію життя», який буде курируваться також і австралійськими колегами.