Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

06.12.2018
В Україні зафіксували першу смерть в цьому сезоні від ГРВІ


Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я в Україні, в Україні зафіксовано перший смертельний випадок від риновирусної інфекції в цьому сезоні.
Зі слів МОЗ стало відомо, що, за минулий тиждень в Україні захворіли понад 195 тисяч осіб. Повідомляється, що рівень захворюваності серед дорослих і дітей збільшився на 12,5% і 8,5 відповідно. Одна людина померла в результаті риновирусной інфекції, летальних випадків від грипу не зареєстровано. Показники захворюваності наближаються до епідеміологічного порогу. Саме час вакцинуватися, щоб отримати захист від грипу. Це вже зробили понад 117 тисяч українців, - повідомили в МОЗ. Грип - це гостре респіраторне захворювання, викликане вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. В будь-якому віці можна захворіти на грип.
Симптоми грипу:
- висока температура, яка тримається мінімум п'ять днів;
- лихоманка;
- головний біль;
- ломота в м'язах і суглобах;
- загальна слабкість;
- втрата апетиту, можливо, нудота;
- кашель, який може тривати більше двох тижнів;
- нежить.
Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів.
При перших симптомах потрібно негайно звертатися до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для здоров'я.
Профілактика грипу це щорічне щеплення, яке є найкращим способом зменшити ризик захворіти на грип; зменшити ризик серйозних ускладнень, госпіталізації і смерті.
Нагадаємо, в Україні зайшов найнебезпечніший вид грипу, який може спровокувати у людини появу глухоти. Дану інформацію повідомила завідувач кафедрою отоларингології університету імені Богомольця професор Юлія Дєєва. За її словами, даний вид грипу експерти ще називають бульозним.
«Вірус грипу, який зайшов на територію України вражає судинну стінку, і на барабанній перетинці утворюються булли - пухирці, наповнені кров'яним вмістом. Вони вкрай болючі, тому вухо болить набагато сильніше, ніж при звичайному середньому отиті », - зазначила професор.