Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

17.08.2018
Вакцина проти поліомієліту. Чи будуть затримки з поставками?


Планові 400 тисяч доз інактивованої вакцини для профілактики поліомієліту надійдуть в регіони своєчасно. Як повідомляє відомство, відповідний наказ МОЗ України "Про розподіл імунобіологічних препарату Імовакс Поліо, вакцина для профілактики поліомієліту інактивована рідка, закуплена за кошти Державного бюджету України на 2017 рік" був підписаний 10 серпня. За 6 місяців поточного року рівень охоплення щепленнями проти поліомієліту залишається досить низьким. Якщо такі темпи зберігатимуться до кінця року, то рівень охоплення щепленнями дітей досягне лише 62% при рекомендованому ВООЗ рівні в 95%, підкреслює МОЗ.
В Україні достатньо якісних і безпечних вакцин, які захистять дитину від смертельно небезпечного захворювання. Відомство звертається до батьків та медичного персоналу з нагадуванням, що згідно з календарем профілактичних щеплень, дитина повинна отримати чотири дози вакцини до 18 місяців і пройти ревакцинацію в 6 і 14 років.
Перевірити залишок вакцин не тільки для профілактики поліомієліту, а всіх імунобіологічних препаратів, закуплених за кошти державного бюджету в вашому регіоні можна за посиланням посилання, а дізнатися про кількість планової поставки препарату Імовакс Поліо, вакцини для профілактики поліомієліту відповідно до потреб конкретного регіону можна на офіційному сайті відомства.