Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

18.01.2019
Відмова від щеплень увійшла в топ-10 загроз здоров'ю


Самозаспокоєність, незручність в доступі до вакцин, невпевненість - ось ключові причини в основі нерішучості щодо вакцинації, пишуть в ВООЗ
Як повідомила прес-служба ВООЗ, вперше в щорічний список з десяти глобальних загроз здоров'ю та життю людей, який становить Всесвітня організація охорони здоров'я, увійшла свідома відмова від вакцинації. "Негативне ставлення до вакцинації (небажання або відмова від неї, не дивлячись на наявність вакцин) загрожує звести нанівець прогрес, досягнутий в боротьбі з хворобами, які можна попередити за їх допомогою", - нарікають медики.
За даними організації, вакцинація запобігає 2-3 млн смертей на Землі в рік, і можна було б уникнути ще 1500000, якби покращилося глобальне охоплення щепленнями.
Наприклад, у всьому світі захворюваність на кір збільшилася на 30%. Причини цього зростання складні і не всі з них пов'язані з відмовою або затримкою з вакцинацією.
Серед інших глобальних загроз людству ВООЗ називає забруднення повітря і зміна клімату, незаразні хвороби (діабет, рак, проблеми з серцево-судинною системою), пандемії грипу, вірус Денге, СНІД, поява стійких до антибіотиків інфекцій, лихоманку Ебола і поява інших потужних патогенів, слабкі системи медичної допомоги в країнах, що розвиваються та ін.