Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

06.11.2018
Відтепер лікарні звітують перед пацієнтам


Лідерами звітності перед пацієнтами щодо наявних в медичних установах залишків ліків стали Закарпаття, Житомирщина та Донеччина. Як повідомляє МОЗ України, дані засновані на аналітиці онлайн ресурсу «Е-ліки». Ця платформа була створена спеціально, щоб оприлюднити для пацієнтів наявність безкоштовних медикаментів у всіх державних і комунальних медичних установах.
Більше тисячі лікарень з 21 області України підключені до ресурсу eliky.in.ua, тому інформація складена на основі наявних аналітичних даних. Незважаючи на те, що вже є ресурс, де пацієнти можуть дізнатися про безкоштовні ліки в тій чи іншій клініці і щорічно на закупівлю медикаментів виділяється понад 6 мільярдів грн, пацієнти продовжують самі платити за лікування.
Деякі навіть не цікавляться, чи є в лікарні або клініці безкоштовні ліки для них. МОЗ України нагадує, що вже зобов'язало департаменти і управління охорони здоров'я в регіонах розміщувати інформацію про придбані за державні кошти медикаменти і медичні вироби не тільки на сайтах клінік, але і на інформаційних листах в «куточках пацієнта», які є в кожному медичному закладі.
Інформація про наявні медикаменти і медичні вироби повинна оновлюватися щотижня. Тому сьогодні кожен пацієнт має можливість дізнатися про наявні безкоштовні ліки в найбільш зручний для себе спосіб.