Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

30.07.2018
Вивіз донорської крові з України


26 липня, відбулося чергове засідання парламенту, на якому прийнято розпорядження КМУ «Про затвердження Національного плану заходів з неінфекційних хвороб для досягнення глобальних цілей сталого розвитку». І постанова Кабміну «Про внесення змін до пункту 3 Порядку реалізації поза межами України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з неї і її компонентів, а також вивезення компонентів крові і самої донорської крові з країни.
Документи прийняті без попередніх обговорень, що відповідають пункту 21 регламенту Кабінету міністрів, згідно з яким у разі відсутності неврегульованих протиріч позиціях ряду зацікавлених органів та / або застереження секретаріату Кабінету міністрів, даний пакет документальних актів може бути прийнятий в цілому без додаткового обговорення.
Нагадаємо, що ще березні 2017 на громадське обговорення виносився проект розпорядження КМУ «Про затвердження Національного плану заходів з неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку». Як зазначалося в  документації до проекту, він розроблений з метою вирішення проблем в сфері неінфекційних захворювань шляхом міжсекторальної підходу щодо реалізації заходів, спрямованих на формування і розвиток системи громадської охорони здоров'я забезпечення пріоритетності профілактичного спрямування діяльності в галузі охорони здоров'я. Зокрема, пропонувалося:
- удосконалювати законодавство в напрямку повної заборони реклами та інших видів стимулювання продажу тютюнових виробів, алкоголю, слабоалкогольних та енергетичних напоїв, продуктів харчування, що містять надмірну кількість солі, жирів, цукру і трансжирів;
- створити умови для поліпшення кадрового забезпечення, підвищення кваліфікаційного рівня фахівців, вдосконалення знань і навичок, в тому числі на рівні первинної медичної допомоги;
- забезпечувати раціональне використання наявних фінансових ресурсів в області охорони здоров'я та ін.
Однак поки невідомо, які саме положення увійшли в його остаточну редакцію.