Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

14.08.2018
Вперше в Україні стоматологи прооперували дівчинку з рідкісним генетичним захворюванням


Українські стоматологи провели унікальну операцію 7-річній пацієнтці, яка страждає синдромом Хадчінсона-Ґілфорда. До операції лікарі готувалися більше місяця, адже подібна операція в Україні проводилася вперше. Прогерія - один з рідкісний генетичних дефектів, при якому виникають зміни шкіри і внутрішніх органів, зумовлені передчасним старінням організму. Вінницькі стоматологи, як зазначив лікар-стоматолог, професор Ярослав Заблоцький мають великий досвід лікування маленьких дітей від року і людей старшого віку - 93-х років, але цей випадок, безумовно, є найскладнішим. Операція тривала більше п'яти годин і завершилася успішно. Результатом стали 7 пролікованих і 2 видалених зуба. Під час операції анестезіологи застосували анестезію, яка максимально відповідала стану і особливостям організму пацієнтки, адже дівчинці ще ніколи не робили наркоз.
Прогерія мало описана в літературі, тому хід операції був записаний на відео, адже важлива кожна деталь. Це унікальний науковий досвід, який найближчим часом буде переданий в Бостонський науково-дослідний інститут Progeria Research Foundation, пише news.vn.ua, туди ж відправиться маленька пацієнтка разом з мамою в надії знайти терапію.
Це єдине місце в світі, де глибоко вивчають дане захворювання. Дівчинка є єдиною пацієнткою з прогерією в Україні. Всього за всю історію даного захворювання налічується близько 200 випадків діагностики недуги.