Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

15.11.2018
Врятувати "сердечників" допоможе месенджер


Понад 170 життів вдалося врятувати спеціальним бригадам медиків Харкова завдяки швидкій передачі даних ЕКГ. Так, щоб екстрено врятувати пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, фахівці користуються додатком viber для швидкої передачі даних, пише dozor.kharkov.ua. Коли у пацієнтів відбувається загострення захворювання, часу, щоб врятувати життя, дуже мало..
Тільки минулого тижня медики в період виїзду до пацієнтів зняли більше 700 ЕКГ, з них більше 600 досліджень було оперативно передано по месенджер. Це допомогло констатувати понад 170 випадків нестабільних стенокардій і 57 випадків гострого інфаркту міокарда, згідно з інформацією Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Також протягом минулого тижня були врятовані 300 пацієнтів з ішемічними інсультами, а швидка передача і контроль ЕКГ допомогли визначити 25 випадків гострої серцевої недостатності. Використання для порятунку життів пацієнтів різних месенджерів і онлайн-чатів дуже актуально для сучасної медицини. Так, завдяки так званому онлайн-консиліуму лікарі можуть заощадити час, що дає пацієнтам з гострими «серцевими» проблемами більше шансів.
Спеціаліст швидкої допомоги в таких випадках - перша і найважливіше ланка командного ланцюга медиків. Своєчасно отримані дані, рекомендації щодо подальшої тактики, орієнтовний час транспортування хворого на ангіографію і т.д. допомагають зустріти пацієнта в приймальній медичної установи з уже фактично готовим планом лікування.