Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Все про калоприймачі/Все о калоприемниках

З нині існуючих сучасних калоприймачів, застосовують два види виробів на клейовій основі - однокомпонентні і двокомпонентні. Однокомпонентні калоприймачі мають клеючу пластину та мішок, які є єдиним цілим. Коли необхідно змінити мішок, то він змінюється разом з пластиною.
Двокомпонентні калоприймач - це системи, що складаються з окремих клейових пластин і стомних мішків, тобто їх можна замінювати незалежно один від одного. Калоприймачі можуть бути закритими, які використовуються одноразово і відкритими, які можна спорожняти від вмісту. Вибір виробу залежить від виду стоми, особливостей шкіри навколо стоми і переваг людини. 
Як часто потрібно змінювати калоприймач?
Однокомпонентні калоприймачі слід  замінювати через 2-3 доби.
Двокомпонентні калоприймачі зі змінними мішками на кільцях є досить зручними. Однак не всі можуть ними користуватися, оскільки для приклеювання пластини потрібно рівне місце навколо стоми (мінімум 6 см). Тобто на шкірі не повинно бути рубців, ямок і горбиків. Даним  пластинам зазвичай потрібна заміна 2 рази в тиждень.
Скільки калоприймачів Вам знадобиться на місяць?
При колостомії. Ви користуєтеся однокомпонентними закритими калоприймачами: в місяць буде йти не менше 60 штук. Якщо ж Ви купуєте двокомпонентні системи, то Вам буде потрібно 5-8 пластин і близько 60 стомних мішків.
При ілеостомії. У разі, якщо Вам підходять однокомпонентні калоприймачі, то буде потрібно закупити не менше 30 штук на місяць. Або Ви можете придбати 5-8 пластин і 30 стомних мішків в разі, якщо Ви перейшли на двокомпонентні системи.
Даний товар Ви можете придбати на нашому сайті, для цього просто перейдіть за даним посиланням: 

КУПИТЬ


Просмотров: 264

Дата: Понедельник, 25 Сентября 2017