Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

20.02.2019
За тиждень на грип та ГРВІ захворіли майже 200 тисяч українців


За тиждень на грип та ГРВІ захворіли майже 200 тисяч українців, а крім грипу, в Україні ще й спалах кору.
З 11 по 17 лютого в Україні на грип та ГРВІ захворіли 198,9 тисячі осіб. Про це повідомили в Центрі громадського здоров'я МОЗ України.
Раніше писалося, що в Україні не вистачає експрес-тестів на грип. Знайти їх в аптеках майже неможливо, хоча епідеміологічний сезон в самому розпалі. Лікарі кажуть, без таких тестів важко визначити - у хворого звичайна застуда або небезпечний грип. Також вже повідомлялося, як діагностувати грип в домашніх умовах. Температура, слабкість і гострий біль в очах - привід бити на сполох. Нагадаємо, в цьому році для українців доступні дві вакцини проти грипу: "Ваксигрип Тетра" і "Джіс Флю". Вакцину можна придбати в аптеці за свій рахунок, оскільки імунізація від грипу не входить в календар щеплень.
Крім того, в Україні лютує не тільки грип, але і кір. З початку 2019 року станом на 16 січня на кір інфікувалися понад п'ять тисяч осіб. З них майже дві тисячі дітей. Найбільше інфікованих у Львівській, Чернівецькій та Вінницькій областях, а також в Києві. Таку інформацію оприлюднили в Міністерстві охорони здоров'я. А 18 лютого в Києві зафіксували першу смерть від ускладнень від кору.