Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

24.10.2018
Закупівля ліків через електронну систему. МОЗ підписало меморандум


В Україні реалізовується новий проект, який змінить формат державних закупівель ліків. Міністерством охорони здоров'я України підписано меморандум з фондом Євразія, який регулює міжнародну технічну допомогу "Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги». Створюється агенція із закупівель, в сферу діяльності якої входить закупівля за бюджетні кошти вакцин, препаратів для лікування інфекційних захворювань, патентування дорогих ліків і т.д.
Міжнародна закупівля медикаментів буде відбуватися через електронну систему. Агенція працюватиме з фарацептичним ринком з приводу зниження цін, об'єднувати місцеві закупівлі і проводити рамкові закупівлі, вести і формувати електронні каталоги. Також агенція буде займатися підвищенням рівня професіоналізму в даному напрямку, тобто в закупівлях медикаментів і медичних виробів. Реалізація проекту запланована до 2021 року.
МОЗ повідомляє, що даний проект - черговий крок в реалізації концепції реформи закупівель ліків, який відрегулює найбільш зручний спосіб отримання пацієнтами якісної терапії. Кожен препарат або медичний виріб, який є в переліку національних закупок, буде «приходити» до пацієнта найбільш зручним для нього способом.
Це програми реімбурсації, закупівлі центральною агенцією, включення в вартість медичних послуг або закупівлі і т.д. Всі подробиці щодо концепції реформування схем закупівель ліків і медичних виробів можна дізнатися на сайті відомства.