Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

14.08.2018
Електронні рецепти в Україні


З 25 по 27 липня 2018 року, проектом SAFEMed проведена серія семінарів по підвищенню ефективності доступу до медикаментозних засобыв в Україні для фахівців МОЗ, НСЗУ і ДП "Електронне здоров'я". Курс зібрав різні аудиторії: фахівецыв медичних інформаційних систем (МІС), ДП "Електронного здоров'я", Міністерства, НСЗУ, представників аптечного і фармацевтичного бізнесу, щоб пояснити, які можливості можна закласти в інструментарій електронного рецепта і як це зробити технічно.
На прикладі вже реалізованих проектів в різних країнах присутні вивчали, як різні електронні функції дозволять вирішити ті чи інші проблеми з якими зараз зіштовхуються Міністерство у забезпеченні пацієнтів якісними безпечними та доступними ліками. Завдяки всебічному обговоренню, кожен з учасників процесу визначив для себе конкретний функціонал, до якого він прагне мати доступ в роботі. На основі цих висновків програмісти "Електронного здоров'я" і МІСов розроблять весь інструментарій та конкретні доступи для кожного.
Майкл Гремілліон, експерт з 25-річним досвідом розробки та впровадження фармацевтичних систем, який залучений до розробки електронного рецепта в Україні в рамках проекту (SAFEMed), наголосив на важливості запровадження нових технологій в областы охорони здоров`я, як інструменту, який дозволяє приймати правильні рішення. Зараз рішення приймаються на основі спілкування масиву даних, які надають регіони або на основі того, що говорить пацієнт.
З розвитком електронної системи охорони здоров'я і впровадженням в неї е-рецепта, лікарі та інші фахівці зможуть робити більш конкретизовані висновки на основі вузьких точних даних: враховувати вік пацієнтів, історію всіх їх захворювань, кількість візитів до лікаря, попередні призначення тощо. Ця робота не змінить процеси охорони здоров'я, вона підвищить їх ефективність. Е-рецепт - одна з головних складових для безперервного забезпечення пацієнтів ліками. Для НСЗУ, аптек і лікарень він допоможе налагодити швидкий обмін інформацією для здійснення оплати препаратів. Для МОЗ України е-рецепт стане ефективним інструментом збору статистичних даних для моніторингу відпуску лікарських засобів, планування фінансування програм забезпечення ліками - зазначив заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик.