Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

09.01.2019
Індія планує оприлюднити нові вимоги до онлайн-аптек


Індія планує опублікувати остаточні регуляторні правила для компаній, що спеціалізуються на реалізації лікарських засобів через онлайн-платформи. До кінця цього місяця введе їх в дію. З такою заявою виступив Есвар Редді (Eswara Reddy), президент Управління з контролю за обігом лікарських засобів Індії (Drugs Controller General of India - DCGI). «Найбільшою перешкодою для зростання інтернет-аптек є те, що у нас немає ніяких правил. До кінця цього місяця уряд збирається їх доопрацювати », - зазначив він.
Регулятор вже вивчив коментарі зацікавлених сторін щодо проекту нормативних актів, який був опублікований у вересні.
Відповідно до запропонованих норм про продаж ліків через електронну аптеку, ніхто не буде поширювати або продавати, розміщувати, виставляти або пропонувати для продажу лікарські засоби через портал онлайн-аптек, якщо він не зареєстрований. Держава зобов'язує всі електронні аптеки зареєструватися в DCGI, але дає повноваження урядам штатів скасовувати реєстрацію.
«Мета полягає в тому, щоб відрегулювати онлайн-продаж ліків по всій країні і надати пацієнтам доступ до справжніх ліків через автентичні онлайн-портали за доступними цінами. В даний час для людей, що займаються цим бізнесом, немає ніякого регулювання, що є неприйнятним », - додав Е. Редді.
Варто зазначити, що лікарські засоби, що викликають звикання, не продаватимуться в онлайн-аптеках. Е. Редді також зазначив, що обсяг ринку онлайн-продажів лікарських засобів в Індії становить близько 3500 крор рупій (приблизно 500 млн дол. США) і, як очікується, зросте до 25 000 крор рупій (близько 3,5 млрд дол.) в найближчі 3-4 роки.