Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

26.10.2018
Як студенту медичного університету потрапити в швейцарський проект?


Установи вищої медичної освіти, а також училища, коледжі, факультети та інститути медичного сестринства мають можливість підвищити якість навчального процесу завдяки проекту "Реформа медичної освіти в Україні". Реалізація проекту проводиться Міністерством охорони здоров'я України спільно з швейцарськими колегами (Інститут тропічної медицини і здоров'я громадськості (ІТМЗО).
Даний проект заснований ІТМЗО за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва. Основним завданням "Реформи медичної освіти" є допомога університетам у впровадженні освітніх інновацій в рамках реформи медичної освіти МОЗ України.
Це проект для:
- медичних університетів, де здобувають освіту майбутні лікарі (загальна практика і сімейна медицина), а також керівники установ, в яких надається первинна медична допомога.
- медичних освітніх установ для медичних сестер - училищ, коледжів, факультетів, інститутів медичного сестринства.
Подавати заявку на участь у проекті можна тим вузам, в яких є медичний факультет з бакалаврською і післядипломною освітою, а також кафедра сімейної медицини та загальної практики та спеціалізації в області сімейної медицини (інтернатури).
За результатами конкурсного відбору будуть обрані три установи вищої освіти для участі в проекті, а також три медичні заклади, які готують медичних сестер.
Щоб подати заявку на участь у проекті "Реформа медичної освіти в Україні", потрібно відправити заповнену форму на участь (українською та англійською мовами) у відсканованому варіанті по електронній пошті: [email protected]. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Міністерства охорони здоров'я України. Зверніть увагу, що від одного навчального закладу може бути подана тільки одна заявка.