Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

04.01.2019
Медики попередили про небезпечні дні


Українців попереджають про погіршення самопочуття в найближчі дні. Перші зміни вони відчують вже сьогодні.
За даними Національної погодної служби Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), 3 січня, в протягом дня сонячна активність була низькою - сила бурі становила всього 1 бал, ввечері, з 18 годин - 2 бали. Однак уже з півночі до 3:00 в ніч на 4 січня потужність коливань почне рости - до 3 балів. Це означає, що українців чекає «слабка буря», а з 3 по 6 ранку - «мала буря», адже її сила дорівнює 4 балам.
Вранці та в першій половині дня п'ятниці активність Сонця знизиться, тому геомагнітні збурення будуть 2 бали. З 15 години буде 3 бали, а з 21.00 - знову 4 бали. Буря такої потужності може привести до погіршення самопочуття, особливо у метеочутливих людей.
Вночі та протягом дня суботи потужність бурі буде досить значною - 3 бали. З 15 до 21 годин їх сила зросте до 4 балів. А ввечері коливання посиляться до 5 балів. Фахівці називають таку бурю «помірною», однак вона може впливати на здоров'я: з'являються головний біль, безсоння, перепади тиску, загострюються хронічні хвороби тощо.
Медики радять не перевантажувати організм в цей час - краще збалансовано харчуватися і більше гуляти на свіжому повітрі.
За даними метеорологів, вірогідність виникнення активної магнітної бурі сьогодні - 10 відсотків, завтра - 35%, ймовірність незначного магнітного шторму в суботу - 45 відсотків.
Біль у суглобах або спині, втома, головний біль і підвищений тиск - це не перелік симптомів певної хвороби. Схожі симптоми відчувають люди, які залежать від погоди або відчувають метеозалежність.
Класика метеозалежності - погане самопочуття через магнітну активності на Сонці. Електромагнітна активність там відбувається постійно, в результаті цього процесу відбувається викид коронарної маси. І якщо вона досягає Землі, то починає взаємодіяти з магнітним полюсом нашої планети, викликає полярне сяйво, а не мігрень. Магнітосфера Землі нейтралізує електромагнітний вплив нашої зірки, тому малоймовірно, що він може відчувати організм людини.