Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

03.01.2019
Медреформа в Україні. Що вже зроблено?


За цей рік 23 мільйони українців обрали собі сімейних лікарів, а в наступному МОЗ обіцяє їм програму "Безкоштовна діагностика".
У 2018 році 95% медичних установ закінчили процес реорганізації в комунальні некомерційні підприємства. Такі підсумки року для медичної реформи підбила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Це одна з умов для початку роботи за принципом "гроші йдуть за пацієнтом". Ці установи вже можуть керувати своїм майном і призначати зарплати без прив'язки до бюджетної сітки.
За даними Міністерства охорони здоров'я, майже у всіх медичних установах первинної ланки є хоча був один комп'ютер з системою iHealth. У цьому році також була створена і почала працювати Національна служба здоров'я України. Більше 23 млн українців обрали собі сімейних лікарів і підписали декларації.
Згідно з планом медичної реформи, в 2019 році повинна запуститися програма "Безкоштовна діагностика", коли за направленням лікаря можна буде отримати більше 50 лікувальних і діагностичних процедур. Також з'явиться гарантований пакет медичних послуг, який буде покривати різні види допомоги.
Раніше в Міністерстві охорони здоров'я нагадали, що з нового року в плані отримання медичної допомоги нічого не зміниться - можна і без декларації прийти в амбулаторію.
Соціальне опитування в жовтні показало, що 56% українців вже обрали свого сімейного лікаря. З них 76% задоволені вибором медика.