Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

05.10.2018
Міжнародна медична виставка "Охорона здоров'я" 2018


У Києві проходить 27-а Міжнародна медична виставка "Охорона здоров'я". На заході збираються відомі компанії медичного профілю і кращі фахівці, щоб представити інновації і досягнення світової медицини, а також обговорити завдання галузі та напрямки розвитку системи охорони здоров'я України. Такі виставки проходять щороку, вони об'єднують близько 300 компаній виробників і дистриб'юторів, захід відвідує близько 10 тис. фахівців.
На що відкрилася виставці були присутні також народні депутати і представники Міністерства охорони здоров'я.
Ірина Сисоєнко, народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань спрямованих на поліпшення туризму розповіла, як реформа охорони здоров'я вплине на розвиток медичного туризму в Україні та на поліпшення якості обслуговування. За словами Сисоєнко, кошти, спрямовані від іноземних інвесторів в сферу медичного туризму, будуть спрямовані і використані в державному бюджеті. Україна від цього тільки виграє. Крім того, навчання персоналу і створення якісного сервісу відкриють нові можливості для розвитку медичного туризму, особливо з впровадженням страхової медицини.
 Раніше Ірина Сисоєнко говорила, що, на жаль, іноземні пацієнти і багато українців часто навіть не знають про те, які нові методики і новаторські технології використовують українські лікарі. За останні роки 200 тис. українців виїжджали на лікування в зарубіжні клініки, і лише 50 тис. іноземних громадян приїжджали на лікування в Україну.