Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

19.02.2019
Нововведення в діагностиці гіпертонії


Показники артеріального тиску (АТ) на рівні 130 80 тепер беруться за основу в плані діагностики артеріальної гіпертензії на ранній стадії. Нові рекомендації для практикуючих лікарів представлені Американської кардіологічної асоціацією. Якщо раніше гіпертонію діагностували при показниках артеріального тиску від 140/90 і вище, то зараз рекомендовано грунтуватися на показниках «верхнього» (систолічного) тиску на рівні 130 мм.рт.ст.
Таким чином, відповідно до нових рекомендацій з діагностики гіпертонії, і в США, і в Україні більше 50% населення вже потрапляє в ряди пацієнтів з гіпертонією на першій стадії. Для зниження даних показників кардіологами рекомендовано агітувати пацієнтів терміново міняти спосіб життя на більш здоровий.
Зниження порогу показників артеріального тиску при діагностиці гіпертонічної хвороби допоможе зменшити кількість випадків ожиріння і змусити людей харчуватися більш правильно, вважають експерти, що допоможе знизити кількість захворювань на гіпертонію і, відповідно, смертності від серцево-судинних хвороб.